• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Çarşamba

12/06/2019

 Barış

  Eczanesi

Perşembe

13/06/2019

Şifa 

 Eczanesi

Cuma

14/06/2019

Sevim

Eczanesi

Cumartesi

15/06/2019

Viranşehir-Yazmacı

Eczanesi

Pazar

16/06/2019

Mavi-Bulut 

  Eczanesi

Pazartesi

17/06/2019

Akmeşe

 Eczanesi

Salı

18/06/2019

Deliktaş 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam241
Toplam Ziyaret2233493
Muhammed Özkılınç
furatbilen@hotmail.com
GASIP İŞGALCİ, TERÖRİST YAHUDİ
20/07/2014

İrikıyım bir Yahudi cami avlusunda zayıf cılız bir Müslümanı almış altına hem öldüresiye vuruyor, hem de kurtarın beni diye bağırıyor. Vuran da Yahudi, kurtarın beni diye bağıran da… Manzarayı görmeyip sesi duyanla da vah vah ne isterler bu gariban Yahudilerden. İşte yine Müslüman Yahudi’yi dövüyor diye, Müslümanı suçlarlar. Yıllardır Filistin vs. İslam diyarında yaşana manzara bu…

                Bu konuda kısa kısa bazı gerçekleri yeniden hatırlayalım.

·        Filistin davası, ümmetin davasıdır. Mescidi Aksa’nın, miracın ilk durağı olması, Resulullah (sav) ın, Mescidi Aksa’da 124000 peygambere imam olup namaz kıldırması manidardır.

·        Allah (cc) hep Filistin’i, Mısır’ı, Afganistan’ı denemez. Geçmişte bizi de denediği gibi yarın yine deneyebilir. Filistin’de bir asra yakındır, işgal, soykırım, katliam, işkence, zindan, hakaret, aşağılama, talan, alay etme vb. her tür insanlık dışı muamele devam ediyor.

·        İslam diyarının tamamı savaş alanına çevrilmiştir. Düşman, Yahudi, Haçlı ve onların dâhili ve harici işbirlikçileridir. Küfür tek millettir.

·        Bunun önemli bir sebebi, ümmetin içinde bulunduğu dağınıklık, ihtilaf, iftirak ve fitnelerdir. Bu ihtilafların temel sebebi, Yahudi kaynaklı şia ve Yahudi haçlı ortak girişimle oluşturulan vahhabi, tekfirci, harici akımdır. İki zıt kutup gibi duran bu akımlar dünya derin güçlerinin kontrolündedir.

·        İslam diyarının bir asırdır yaşadığı maddi manevi acılar, batıda bir gün yaşansa acaba ne olur? ABD, Avrupa vd ülkelerden birinde, Hama’nın, Halep’in, Felluce’nin, Gazze’nin manzaraları yaşansa oraların halkaları nasıl karşılardı, kör, sağır, dilsiz dünya nasıl karşılardı?

·        Yahudi işgalci ve gasıptır. Meşru bir devlet değildir. Küresel etkileri olan bölgesel bir terör örgütüdür.

·        Oraya yerleşmek için Osmanlının son zamanlarında 200 yıl boyunca olmaz türlü hile ve desiselere başvurmuştur. Sonunda ümmeti darmadağın edip Osmanlıyı yıkmıştır.

·        Mazlum Filistin halkı işgal edilen topraklarında açık hava hapsindedir. Tek çaresi direniştir ve direnişi nefis müdafaasıdır.

·        Yahudi söz ahit falan bilmez, sadece güçten anlar. Bu güne kadar birleşmiş milletlerin yüz elliden fazla kararını takmamıştır ve takmamaktadır. Acaba herhangi bir İslam ülkesi birleşmiş milletlere kafa tutsa ne olurdu?

·        Yahudi köpek misalidir. Kaçanı kovalar dik durandan ise kendisi kaçacak delik arar.

·        Yine köpek misali çoğalmamaktadır. Çünkü lanete uğramıştır. Koyun yılda bir tane kuzular. Her gün mezbaha nelerde ve her yıl kurban bayramında milyonlarcası kesilir. Ancak yine de dağ bayır koyun sürüleriyle doludur. Köpek yılda birden fazla ve her defasında ondan fazla yavru yavrular. Eti yenmez ki kurban edilsin. Ancak yine de sayı olarak çok azdır.

·        Yahudi arzı mev’ud inancı gereği gücü yettiği müddetçe, genişleme faaliyetlerine devam edecektir. Tek çare yeterli bir güçle Yahudi’ye haddinin bildirilmesidir.

·        ABD, tüm batı ve Türkiye, Katar dışındaki İslam ülkelerinin idareleri bu katliama ortaktır.

·        Buzullarda sıkışan bir balina, ağaçta, çatıda sıkışan bir kedi yavrusu vb. medyatik konularda dünyayı ayağa kaldıran dünya nerede? Her gün yüzlerle parçalanarak öldürülen insanların kedi yavruları kadar değeri yok mu?

·        İnsan hakları evrensel beyannamesi ne işe yarar. BM AB NATO Arap ligi, İslam konferansı vb kuruluşlar ne işe yarar, niçin vardırlar? Veya gerçekten var mıdırlar?

·        Filistin direnişinin yok olmasını, en az Yahudi kadar, Ortadoğu’nun satılık idareleri de istemektedirler.

·        Ancak bu idareler, Filistin direnişini sahipsiz, yalnız bırakmakla kendi sonlarını da hazırlamaktadırlar. Zira Yahudi Filistin direnişini yok ederse Filistin topraklarıyla yetinmeyecektir. Aynı tehlike tüm dünya halkları için de geçerlidir. Çünkü Yahudi dünya hâkimiyetini Allah (cc) tarafından kendilerine verilmiş bir hak olarak görmektedirler.

·        Elbette Yahudi bunu gerçekleştiremeyecektir. Tüm bu katliamlarıyla sadece cehennemine biraz daha odun taşımış olmaktadır.

·        Sonunda kaybedenler zalimler, zalimlere yalakalık yapanlar ve onlarla bir şekilde işbirliğine girenlerdir. Mazlumlar ve onların tarafında olanlar eninde sonunda kazanacaklardır.

·        Hak olan bir davanın kaybı olamaz. Sadece imtihan gereği zafer bazen gecikir. Kaldı ki bu dünyada tamamen yenilmek dahi kayıp değildir ki. Zira ahiretteki ecir kesindir.

·        Tüm bu olan bitenler, ümmet içinde birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmayı elzem ve acil kılmaktadır. Ümmetin birliğine yönelik çalışma farzdır. Ümmetin birliğini zedeleyecek, fitne ve tefrikaya sebep olacak her girişimse haramdır.

·        Futbol maçını vb. eğlenceleri, İslam diyarında yaşanan mezalimden daha çok önemseyenler de bu cürümlere ortaktırlar.

·        Mazlumlar için dua, gösteri, miting, boykot, protesto, mesaj kısaca herhangi bir şekilde destek verebilip vermeyenler sorumludur.

·        Bu mezalime karşı konuşması gerekirken susanlar sorumludurlar. Sabra Şatilla kasabı Ariyel Şaron için “çığır açan lider diyen” Pensilvanya imamı sorumludur.

Ses verin ey Müslümanlar! Ses ver ey dünya! Ey İslam âleminin idarecileri! Bu aymazlığınız, hatta ihanetiniz devam ederse, dünya ahiret zelil ve rüsvay olacaksınız. “Mazlumun ahı indirir şahı.”Paylaş | | Yorum Yaz
1319 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Zekât = Hikmet Bereket - 30/05/2019
Zekât = Hikmet Bereket
AVRUPADA RAMAZAN 2 - 20/05/2019
AVRUPADA RAMAZAN 2
Ramazanı Ramazan Yapalım - 06/05/2019
Ramazanı Ramazan Yapalım
“İhvanı Müslimin’in çizgisi 2 - 05/03/2019
“İhvanı Müslimin’in çizgisi 2
İhvanı Müslimin’in Çizgisi - 25/02/2019
İhvanı Müslimin’in Çizgisi
Batılın Simgesi Noel’e Hayır - 26/12/2018
Batılın Simgesi Noel’e Hayır
Ashabı Kiram En Güzel Örnektir - 01/11/2018
Ashabı Kiram En Güzel Örnektir
Mazlumun Ahı İndirir Şahı - 11/10/2018
Mazlumun Ahı İndirir Şahı
Yaş Günü Yaş İş - 01/10/2018
Yaş Günü Yaş İş
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87855.9021
Euro6.62706.6535
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 6°
Saat
Site Haritası