• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe

09/07/2020

Kaya 

  Eczanesi

Cuma

10/07/2020

Saadet 

 Eczanesi

Cumartesi

11/07/2020

Aksu-Rihan

Eczanesi

Pazar

12/07/2020

Derman-Deva

Eczanesi

Pazartesi

13/07/2020

Rihan 

  Eczanesi

Salı

14/07/2020

Can

 Eczanesi

Çarşamba

15/07/2020

Şifa-Sevim 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam120
Toplam Ziyaret2465882
Muhammed Özkılınç
furatbilen@hotmail.com
Domuzdan Post Gâvurdan Dost Olmuyor İşte
08/08/2018

         

            Yıllardır bize stratejik ortak rolünde düşmanlığın en sinsi, aşağılık en kalleşçesini yapan ABD AB ve diğer batılıları ne zaman gerçek yüzleriyle tanıyacağız. Hani mümin ferasetle bakardı. Mümin bir delikten iki defa ısırılmazdı. Ne aldatır ne aldanırdı. Ne kimseye zarar verir, ne de kimsenin kendisine zarar vermesine müsaade ederdi. Ne oldu tüm bu nebevi ikazlara ve çok daha fazlası ilahi ikazlara.

                “(Ey iman edenler!)Kitap Ehlinden olan kâfirler ve müşrikler, Rabbinizden üzerinize bir hayrın indirilmesini arzu etmezler…” (Bakara 1/105)

“Ehl-i kitaptan çoğu, hakikat kendilerine apaçık belli olduktan sonra, sırf içlerindeki kıskançlıktan ötürü, sizi imanınızdan vazgeçirip küfre döndürmek istediler…”(Bakara 1/109)

“Ey iman edenler, eğer kendilerine kitap verilenlerden herhangi bir gruba boyun eğecek olursanız, sizi imanınızdan sonra tekrar küfre döndürürler.” (Âli İmran 3/100)

“Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır.” (Bakara 1/120)

“Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.” (Maide 4/51)

                Şimdi yeniden düşünelim ve dostumuzu düşmanımızı yeniden değerlendirelim. Bakınız Allah (cc) ta 1400 yıl öteden bizi uyarmış. Allah (cc) ne demişse o haktır. Dost ve düşmanı, bizim için iyi veya kötü olanı, Allah (cc) mı bilir, biz mi biliriz. Atalarımız mı boşuna mı demiş: “domuzdan post, gâvurdan dost olmaz.” Diye. Olmuyor işte. Bir asırdır muasır medeniyet diye kapılarını aşındırdığımız haçlı Siyonist ittifakını oluşturan batı, sadece bizim değil, tüm dünya insanlığının başının belasıdır.

                Şu anda biz yaşayan kuşaklar bile bunların nice düşmanlıklarına şahit olmadık mı? 40 yıldır başımıza sardıkları terör belası, aynı Haçlı Siyonist ittifakının projesi değil mi? 60 yıldır FETÖ örgünü kılcal damarlarımıza salan aynı küresel müstekbirler değil mi? Yakınlarda baskın yiyen kedicik örgütü vb. daha nice örgütler, aynı odakların işi değil mi?

                Yine bir asra yakındır, en yüksek perdeden: “Kahrolsun Amerika” “Kahrolsun emperyalizm” vb. sloganları atan güya solcu, sosyalist, komünist örgütlerin hepsi aynı kaynaktan gelmiyor mu? Düşünebiliyor musunuz, adamlar kendilerine küfreden onlarca örgüt kurmuş ve kendilerine hizmet ettirmişler. O öğütlerin içindeki solcu gençlerden kaçı bu oyunun farkında. Farkında olanlar ne oluyor? Artık kafalarımızı kumdan çıkarıp bu gerçekleri masaya yatırma zamanıdır.

Çağdaş özgürlükçü, hümanist batılıların nice tapındıkları putları vardı. Demokrasi diyorlardı… İnsan hakları diyorlardı… Özgürlük, eşitlik diyorlardı… Hani ne oldu… Tüm o ambalajlı laflar, demeçler, hepsi yalanmış… Söyledikleri o türkülerin hepsi sadece kendileri için ve menfaatleri oranıncaymış. Tüm o süslü sözler sadece insanları aldatmak içinmiş…

Menfaatleri gerektirdiğinde tüm insanlığı ateşe atmaktan çekinmezlermiş demek ki. Engizisyon mahkemelerinin mucidi dedelerin torunları bu gün de gerektiğinde aynı şeyleri rahatlıkla yapabiliyorlar. Arenalarda insanları aç bırakılmış aslanlara, kaplanlara parçalatan, bu vahşetleri zevkle seyretmenin tiryakisi olan bir anlayıştan gelenler, bu gün aynısını İslam diyarının dört bir yanında aynen devam ettiriyorlar.

Peki, güçten başka hiçbir şeyden anlamayan batıya bakış açımızı gözden geçirmenin vakti gelmedi mi? daha ne zamana kadar insanlıktan sıyrılmış batılıların dümen suyunda sürükleneceğiz. BM, NATO, AB vb. batının kontrolündeki tüm kurum ve kuruluşları düşününüz bir… Özellikle son yıllarda köpek dişlerini net olarak gösteriyorlar.

Yarım asırdır içerimize çöreklendirdiği FETÖ yılanını beslemeye devam etmesi… Kendi papazını ısrarla isterken, bizim darbeci papazımızı himaye etmesi… Yarım asırdır bizimle savaş halindeki terör örgütlerine göstere göstere binlerce tır silah mühimmat göndermesi… Tüm bunları yaparken de hala pişkin pişkin stratejik ortaklıktan dem vurması… Olmuyor işte gâvurdan dost olmuyor. Selam… Dua…

 510 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Ayasofya Camii Mübarek Olsun - 13/07/2020
Ayasofya Camii Mübarek Olsun
IRKÇILIK BATININ KANINA İŞLEMİŞTİR - 07/06/2020
IRKÇILIK BATININ KANINA İŞLEMİŞTİR
Derin Güçlerin Hipnozları mı İlahi Ordular mı? - 11/05/2020
Derin Güçlerin Hipnozları mı İlahi Ordular mı?
FİLİSTİN İSRAİL OLMAYACAKTIR NOKTA - 03/02/2020
FİLİSTİN İSRAİL OLMAYACAKTIR NOKTA
DEPREMİ ÖNCEDEN TESPİT - 29/01/2020
DEPREMİ ÖNCEDEN TESPİT
Kadına şiddet - 20/01/2020
Kadına şiddet
MEKKELER FETİH BEKLİYOR - 09/01/2020
MEKKELER FETİH BEKLİYOR
SİNSİ SİLAH MÜZİK - 14/12/2019
SİNSİ SİLAH MÜZİK
ANNE BABA HİZMETÇİ DEĞİL EFENDİDİRLER - 29/11/2019
ANNE BABA HİZMETÇİ DEĞİL EFENDİDİRLER
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.61987.6503
Euro8.94908.9849
Hava Durumu
Saat
Site Haritası