• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Çarşamba

24/04/2019

Aksu

  Eczanesi

Perşembe

25/04/2019

Rihan

 Eczanesi

Cuma

26/04/2019

Can

Eczanesi

Cumartesi

27/04/2019

Berfin-Avu 

Eczanesi

Pazar

28/04/2019

Velioğlu-Kaya 

  Eczanesi

Pazartesi

29/04/2019

Yaşam

 Eczanesi

Salı

30/04/2019

Mavi 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam510
Toplam Ziyaret2203726
Muhammed Özkılınç
furatbilen@hotmail.com
Domuzdan Post Gâvurdan Dost Olmuyor İşte
08/08/2018

         

            Yıllardır bize stratejik ortak rolünde düşmanlığın en sinsi, aşağılık en kalleşçesini yapan ABD AB ve diğer batılıları ne zaman gerçek yüzleriyle tanıyacağız. Hani mümin ferasetle bakardı. Mümin bir delikten iki defa ısırılmazdı. Ne aldatır ne aldanırdı. Ne kimseye zarar verir, ne de kimsenin kendisine zarar vermesine müsaade ederdi. Ne oldu tüm bu nebevi ikazlara ve çok daha fazlası ilahi ikazlara.

                “(Ey iman edenler!)Kitap Ehlinden olan kâfirler ve müşrikler, Rabbinizden üzerinize bir hayrın indirilmesini arzu etmezler…” (Bakara 1/105)

“Ehl-i kitaptan çoğu, hakikat kendilerine apaçık belli olduktan sonra, sırf içlerindeki kıskançlıktan ötürü, sizi imanınızdan vazgeçirip küfre döndürmek istediler…”(Bakara 1/109)

“Ey iman edenler, eğer kendilerine kitap verilenlerden herhangi bir gruba boyun eğecek olursanız, sizi imanınızdan sonra tekrar küfre döndürürler.” (Âli İmran 3/100)

“Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır.” (Bakara 1/120)

“Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.” (Maide 4/51)

                Şimdi yeniden düşünelim ve dostumuzu düşmanımızı yeniden değerlendirelim. Bakınız Allah (cc) ta 1400 yıl öteden bizi uyarmış. Allah (cc) ne demişse o haktır. Dost ve düşmanı, bizim için iyi veya kötü olanı, Allah (cc) mı bilir, biz mi biliriz. Atalarımız mı boşuna mı demiş: “domuzdan post, gâvurdan dost olmaz.” Diye. Olmuyor işte. Bir asırdır muasır medeniyet diye kapılarını aşındırdığımız haçlı Siyonist ittifakını oluşturan batı, sadece bizim değil, tüm dünya insanlığının başının belasıdır.

                Şu anda biz yaşayan kuşaklar bile bunların nice düşmanlıklarına şahit olmadık mı? 40 yıldır başımıza sardıkları terör belası, aynı Haçlı Siyonist ittifakının projesi değil mi? 60 yıldır FETÖ örgünü kılcal damarlarımıza salan aynı küresel müstekbirler değil mi? Yakınlarda baskın yiyen kedicik örgütü vb. daha nice örgütler, aynı odakların işi değil mi?

                Yine bir asra yakındır, en yüksek perdeden: “Kahrolsun Amerika” “Kahrolsun emperyalizm” vb. sloganları atan güya solcu, sosyalist, komünist örgütlerin hepsi aynı kaynaktan gelmiyor mu? Düşünebiliyor musunuz, adamlar kendilerine küfreden onlarca örgüt kurmuş ve kendilerine hizmet ettirmişler. O öğütlerin içindeki solcu gençlerden kaçı bu oyunun farkında. Farkında olanlar ne oluyor? Artık kafalarımızı kumdan çıkarıp bu gerçekleri masaya yatırma zamanıdır.

Çağdaş özgürlükçü, hümanist batılıların nice tapındıkları putları vardı. Demokrasi diyorlardı… İnsan hakları diyorlardı… Özgürlük, eşitlik diyorlardı… Hani ne oldu… Tüm o ambalajlı laflar, demeçler, hepsi yalanmış… Söyledikleri o türkülerin hepsi sadece kendileri için ve menfaatleri oranıncaymış. Tüm o süslü sözler sadece insanları aldatmak içinmiş…

Menfaatleri gerektirdiğinde tüm insanlığı ateşe atmaktan çekinmezlermiş demek ki. Engizisyon mahkemelerinin mucidi dedelerin torunları bu gün de gerektiğinde aynı şeyleri rahatlıkla yapabiliyorlar. Arenalarda insanları aç bırakılmış aslanlara, kaplanlara parçalatan, bu vahşetleri zevkle seyretmenin tiryakisi olan bir anlayıştan gelenler, bu gün aynısını İslam diyarının dört bir yanında aynen devam ettiriyorlar.

Peki, güçten başka hiçbir şeyden anlamayan batıya bakış açımızı gözden geçirmenin vakti gelmedi mi? daha ne zamana kadar insanlıktan sıyrılmış batılıların dümen suyunda sürükleneceğiz. BM, NATO, AB vb. batının kontrolündeki tüm kurum ve kuruluşları düşününüz bir… Özellikle son yıllarda köpek dişlerini net olarak gösteriyorlar.

Yarım asırdır içerimize çöreklendirdiği FETÖ yılanını beslemeye devam etmesi… Kendi papazını ısrarla isterken, bizim darbeci papazımızı himaye etmesi… Yarım asırdır bizimle savaş halindeki terör örgütlerine göstere göstere binlerce tır silah mühimmat göndermesi… Tüm bunları yaparken de hala pişkin pişkin stratejik ortaklıktan dem vurması… Olmuyor işte gâvurdan dost olmuyor. Selam… Dua…

 Paylaş | | Yorum Yaz
380 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

“İhvanı Müslimin’in çizgisi 2 - 05/03/2019
“İhvanı Müslimin’in çizgisi 2
İhvanı Müslimin’in Çizgisi - 25/02/2019
İhvanı Müslimin’in Çizgisi
Batılın Simgesi Noel’e Hayır - 26/12/2018
Batılın Simgesi Noel’e Hayır
Ashabı Kiram En Güzel Örnektir - 01/11/2018
Ashabı Kiram En Güzel Örnektir
Mazlumun Ahı İndirir Şahı - 11/10/2018
Mazlumun Ahı İndirir Şahı
Yaş Günü Yaş İş - 01/10/2018
Yaş Günü Yaş İş
Kur ’ansız Olmaz - 28/07/2018
Kur ’ansız Olmaz
Batı Örnek Olamaz - 11/07/2018
Batı Örnek Olamaz
Oy Kullanmamak Zalime Destek olmaktır 2 - 22/06/2018
Oy Kullanmamak Zalime Destek olmaktır 2
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.88865.9122
Euro6.56076.5869
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 6°
Saat
Site Haritası