• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Pazartesi

14/10/2019

 Bulut

  Eczanesi

Salı

15/10/2019

Öznur 

 Eczanesi

Çarşamba

16/10/2019

Dilan

Eczanesi

Perşembe

17/10/2019

Hançer

Eczanesi

Cuma

18/10/2019

Karacadağ 

  Eczanesi

Cumartesi

19/10/2019

Avu-Berfin

 Eczanesi

Pazar

20/10/2019

Gülşen-Akar 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam113
Toplam Ziyaret2314415
Muhammed Özkılınç
furatbilen@hotmail.com
Yahudi hep Yahudi’dir…
10/07/2014

Bir asra yakındır Filistin’de katliam, soykırım ve vahşet var. İnsani mevhibeleri mevcut hiçbir âdemoğlunun yapamayacağı derecede vahşice olan bu zulmü ancak Yahudi yapabilir. Neden mi? Çünkü Yahudi tarih boyu yapa geldiği benzeri katliam ve vahşetlerle insani duygulardan sıyrılarak vahşi bir canavara dönüşmüştür.

                Denilebilir ki; “her çocuk fıtrat özere doğduğuna” göre, bunların vahşeti neden nesiller boyu devam ediyor? Bu sorunun cevabı hadisin devamında mevcut; “sonra anne babası çocuğu Yahudileştirir, Hıristiyanlaştırır veya Mecusileştirir” yani Allah (cc) ın, Kur'an-ı kerim’in onlarca ayetinde lanetlediği, kalleş, yalancı, ikiyüzlü, hain, hilebaz, sadist ve vahşi olduğunu ifade ederek bizi tekrar tekrar uyardığı bu millet, doğumundan itibaren çocuklarına kin ve nefreti aşılamaktadır.

                1985 yılı mektup dergisinin bir sayısında şöyle bir yazı okumuştum; “Yahudiler anaokulunda çocuklara süt içirdikleri kâsenin altına şu yazıyı yazıyorlar ey Yahudi bir Müslüman’ı öldürmeden ölmeyeceksin.” Böylece çocuk sütünü bitirdiğinde ilk gözüne çarpan bu yazı onun zihninde yer etmektedir.

                “Yahudilik masonluk” kitabının 25. sayfasında yer alan, Tercüman gazetesi 11 Kasım 1986 tarih ve s. 4 te yayınlanan bir manşet şöyle; “İsrail ordusunda eğitim komutu: MUHAMMEDE ATEŞ” yani kendisinden başkasını insan olarak dahi görmeyen Yahudi, doğumundan ölümüne kadar nesillerine kin, nefret ve düşmanlık aşılamaktadır. Dolayısıyla bu olan bitenler garip değildir. İnsanımız bu mel’un milletin bozuk karakterini yeterince tanımadığı ve birileri tarafından ha bire bunların hümanistliği! Pompalandığı için şu an yaptıkları vahşet garipsenmektedir. Hâlbuki bu mezalim ne ilktir ne de son olacaktır.

                Ancak sonunda kaybedenler bu kâfirler ve onların yandaşları olacaktır. Eğer güçlü olan kazansaydı, nemrut kazanırdı, Firavun kazanırdı, Eblehe kazanırdı, Ebu cehil vs zalimler kazanırdı. Hâlbuki tarihin çöplüğü kâfirlerin ve zalimlerin necis cesetleriyle doludur.

“Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.” (İbrahim 14/42)

“Zulmedenler hangi akıbete uğrayacaklarını göreceklerdir.” (Şuara 26/227)

 

Muharref Tevrat’ta Katliam Emirlerinden Örnekler:

“Sen benim topuzum ve cenk silahımsın ve seninle milletleri kıracağım ve seninle ülkeleri helak edeceğim. Ve seninle atı ve binicisini kıracağım. Ve seninle cenk arabasını ve binicisini kıracağım ve seninle erkeği ve kadını kıracağım ve seninle kocamış adamı ve genci kıracağım ve seninle genç adamı ve ere varmamış kızı kıracağım ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracağım ve seninle Valiyi ve Kaymakamı kıracağım. (yaremya, bab 51/19-23)

“Allah’ın RAB onu senin eline verdiği zaman, onun her erkeğini kılıçtan geçireceksin; ancak kadınları ve çocukları ve hayvanları ve şehirde olan her şeyi, bütün malını kendin için çapul edeceksin ve Allah’ın Rabbin sana verdiği düşmanlarının malını yiyeceksin. Bu milletlerin şehirlerinden olmayıp senden çok uzakta bulunan bütün şehirlere böyle yapacaksın. Ancak Allah’ın Rabbin miras olarak sana vermekte olduğu bu kavimlerin şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın; fakat onları, Hittileri ve Amorileri ve Kenânlıları ve Prezzileri ve Hivileri ve Yabusileri Alladın Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin; (tensiye, bab, 20/10-17)

“Et yiyin, kan için Yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını, koçların, kuzuların ve ergeçlerin, boğaların kanını içeceksiniz hepsi basanın semiz hayvanlarıdır. Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz. (hezekiel, bab, 39/18-20)

“Ele geçen her adamın gövdesi delik-deşik edilecek ve tutulan her adam kılıçla düşecek. Yavruları da gözleri önünde yere çalınacak, evleri çapul edilecek ve karıları kirletilecek.(işaya bab 13/15)

Yahudi şeriatı talmuttan örnekler

"Yahudi olmayanın malı, mülkü sahipsiz sayılır. Ona herkesten önce el koyan Yahudi, sahibi olur."

"Günah işlemeye müsaade vardır, yeter ki gizli olarak işlensin."

"Yahudi maksat ve gayeleri uğruna işlenen bütün günahlar gizli olmak şartıyla mübahtır."

"Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle bakılır. Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır."

"Allah dünyanın bütün servetini yalnız Yahudilere tahsis etmiştir. Bütün dünya serveti onlarındır."

"Bir şey çalmayınız, hırsızlık etmeyiniz, hakkındaki emir sadece Yahudilere karşıdır. Diğer milletlerin can ve malları helâldir."

"Yahudi şeriatı erkeklere zinayı haram kılmıştır. Fakat bu yalnız Yahudi kadınları içindir. Yahudi olmayanların ırzı namusu helaldir."

"Yahudi olmayanın kanını akıtmak, Allah’a kurban sunmaktır."

" Baraton'da deniliyor ki: Yahudi olmayanların tohumu hayvan tohumudur. Yahudi olmayanların çocukları, Yahudi asıllı aptallardan daha kötüdür. Yahudi olmayanların arasındaki evlenmeler damızlık aygırlarla kısrakların çiftleşmesinden farksızdır."

"Bir insana, Yahudi olmayan bir insana, ancak ona dost görünmek ve çatışmalardan kaçınmak için selam verilir."

“Yahudi olamayanlara karşı daima riyakâr bir güler yüz gösteriniz. Fakat onların iflah olmaz birer düşman olduklarını asla unutmayınız.”

“Yahudi olmayana hoş görünmek gerektiği zaman, Yahudi mürai olmalıdır ve ona Seni seviyorum demesi kendisine ancak şeref verir." (Yahudilik masonluk s. 22-24)

 

                Şimdi bu bozuk inanç ve vahşi karaktere sahip bir milletle nasıl anlaşma yapabilirsiniz. Bunların BM (birleşmiş mülhidler) vb kurumların aldığı, iki yüze yakın kararları takmaması neden? Hala anlaşılmadı mı?

 

  • Yürekten dua edelim.
  • Elimizden geldiğince maddi yardımda bulunalım.
  • Yahudi mallarını boykot edelim. Boykotu sürekli canlı tutalım.
  • Sesimizi duyuracak gösteri, miting, yürüyüş, basın açıklamaları, panel vb etkinlikler düzenleyelim ve bu etkinliklere yoğun olarak katılalım.
  • Bu konuda Kamuoyu oluşturalım ve medyanın çarpıtmalarına karşı insanları uyaralım.
  • İdarecilerimize, boş durmayıp bir şeyler yapmaları için seslerimizi duyuralım.
  • Ama bilelim ki asıl yapmamız gereken, her birimizin bulunduğumuz yerlerde İslami çalışmalara daha çok ağırlık vermemiz. Zira İslami bilince sahip, cihad ruhu ve şehadet aşkıyla yoğrulan insanlar çoğaldıkça kâfir ve zalimlerin çemberi daralacak ve gün gelecek mazlumların karşısına çıkamayacaklardır.

Hasbunellâhu ve ni’mel vekîl… Allah Ekber ve lillêhil hamd….

                                                                                                                              1680 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

HAC AMA NASIL? - 08/08/2019
HAC AMA NASIL?
Rabbani Âlimlere Sinsi Hücumlar 1 - 03/08/2019
Rabbani Âlimlere Sinsi Hücumlar 1
İhvanı Müslimin’in Çizgisi - 20/06/2019
İhvanı Müslimin’in Çizgisi
Zekât = Hikmet Bereket - 30/05/2019
Zekât = Hikmet Bereket
AVRUPADA RAMAZAN 2 - 20/05/2019
AVRUPADA RAMAZAN 2
Ramazanı Ramazan Yapalım - 06/05/2019
Ramazanı Ramazan Yapalım
“İhvanı Müslimin’in çizgisi 2 - 05/03/2019
“İhvanı Müslimin’in çizgisi 2
İhvanı Müslimin’in Çizgisi - 25/02/2019
İhvanı Müslimin’in Çizgisi
Batılın Simgesi Noel’e Hayır - 26/12/2018
Batılın Simgesi Noel’e Hayır
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.88745.9110
Euro6.49676.5227
Hava Durumu
Saat
Site Haritası