• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe

09/07/2020

Kaya 

  Eczanesi

Cuma

10/07/2020

Saadet 

 Eczanesi

Cumartesi

11/07/2020

Aksu-Rihan

Eczanesi

Pazar

12/07/2020

Derman-Deva

Eczanesi

Pazartesi

13/07/2020

Rihan 

  Eczanesi

Salı

14/07/2020

Can

 Eczanesi

Çarşamba

15/07/2020

Şifa-Sevim 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam859
Toplam Ziyaret2469939
Muhammed Özkılınç
furatbilen@hotmail.com
Zafer direniş kadar yakın
13/07/2014

Yahudi yine kudurdu… Bu kaçıncı kudurma… Yahudi’ye anladığı dil olan yeterli güçle cevap verilmediği müddetçe, bu kudurması da ilk olmadığı gibi son da olmayacaktır. Evet, Yahudi sadece güçten anlar. Kendisini durduracak bir güç görmedikçe vahşetinden vaz geçmez. Çünkü Allah (cc) ın kelamı Tevrat’ı tahrif ettikten sonra kendi heva ve hevesine göre yüzlerce katliam ve vahşet emreden ayet uydurup muharref Tevrat’a yerleştirmiş. İşte bazıları:

 “Yakalananın bedeni delik deşik edilecek. Ele geçen kılıçtan geçirilecek. YAVRULARI GÖZLERİNİN ÖNÜNDE PARÇALANACAK. Evleri yağmalanacak, KADINLARIN IRZINA GEÇİLECEK.” (İşaya: 15-16)

“Hem yiğidi, hem kızı, emzikteki çocukla ak saçlı adamı, dışarıdan kılıç ve içeriden dehşet telef edecek. Hasımlarından öç alacağım Ve benden nefret edenlere ödeyeceğim.” (Tesniye, 32/25)

 “Mülklerini alacağımız milletlerin yüksek dağlar üzerinde ve tepeler üzerinde ve her yeşil ağaç altında ilahlarına ibadet ettikleri bütün yerleri mutlaka harap edeceksiniz.”
(Tesniye: 11/23-25)

Şimdi bütün erkek çocukları ve erkekle yatmış kadınları öldürün.                                              Yalnız erkekle yatmamış genç kızları kendiniz için sağ bırakın.  (Çölde Sayım: 31 /17-18

Şimdi bu vahşeti nesillerine ayetler / ilahi emirler olarak yutturan lanetli bir kavimden ne beklersiniz.

Esasen yıllardır, Filistin’in kimi idarecilerinin, kimi İslam ülkelerindeki liderlerin, bu vahşilerle barış(!) masalarına oturmaları boşunaydı. Bu sadece bir oyalama, Yahudi’ye zaman kazandırma, Müslümanlara da vakit kaybettirmekten başka bir şey değildi. Yahudi, kendisine “birkaç tane daha kendisine “one minute” diyecek dirayetli ve cesaretli İslam lideri görmedikçe de bu oyalama taktileri devam edecektir.

Düşünelim, daha önceki Gazze Furkan savaşından hemen önce yine Türk yetkililer aracılığıyla barış görüşmelerine devam ediyordu. Daha da garibi artık gerçekten barış istiyor görünüyordu. Öyle ki artık Filistin topraklarına saldırmayacağı sözünü verdikten hemen iki gün sonra topyekûn bir saldırı başlattı.

Bu sefer de bir öncekine çok benziyor. Mavi Marmara saldırısı sonrasında, araya onca aracılar koyup, Türkiye’yle normalleşme yolları ararken ve tam da artık bu konuda bir ışık görünmeye başlamışken, eskisinden daha yoğun bir savaş başlattı. Yahudi Yahudiliğini yine yaptı.

Dünya insanları, özellikle de Müslümanlar olarak, bir gerçeği gözden kaçırıyoruz. Biz imanımız gereği, sadakat ve samimiyetten şaşamayız. Ancak karşımızdakini aynı vasıflara sahip görme zaafına da düşmemeliyiz. Çünkü sadakat, vefa, samimiyet, dürüstlük vb. fazilet ve erdemler imanla alakalıdır. Şimdi imanı ve iman edenleri baş düşman kabul eden bir milletten nasıl sadakat ve ahde vefa beklenir.

Özellikle Yahudi ve Yahudilerin tosuncukları olan Şia’ya karşı hep uyanık olmak zorundayız. Şia’nın takiyyeyi imanın şartı kabul etmesiyle, Yahudi’nim dönekliği, kalleşliği, ikiyüzlülüğü aynı şeydir. Çünkü Şia’nın kurucusu, bir Yahudi olan Abdullah bin Sebe’dir.

 

Yahudi kalleştir, ikiyüzlüdür, sinsidir, ahid ve söz tanımaz, sadece söz vermiş gibi görünür. Dolayısıyla Yahudi’ye karşı her zaman uyanık olmalı… Yahudi’ye asla güvenmemeli… Yahudi’nin anlayacağı tek dil olan güce sahip olmak için gereken yapılmalı… Bu da aramızdaki tefrika belasından kurtulup ümmet şuuruyla birleşip güç birliği yapmaktır. Kaybedişimizin asıl sebebi, düşmanımızın güçlülüğü değil, bizim tefrika sebebiyle yaşadığımız güç dağılımıdır. Esasen ümmet olarak yaşmakta olduğumuz tüm sorunların sebebi de budur…

Ümmet çobansız kalalı, sadece darmadağın bir sürüye dönüşmedi, aynı zamanda her bir parça diğerine hasım yapıldı. Asıl düşmanıyla işbirliği yapıp, kardeşiyle hesaplaşmayı ibadet sayan nice uç fikirler geliştirildi. Suriye’nin haline bakınız… Irak, Afganistan, Sudan, Somali, Nijerya vs.

Allah’ım! Birliğimizi topla, kalplerimizi uzlaştır, saflarımızı birleştir, bize birlik ve dirlik ver. Bizi tefrika ve zilletten kurtar. Bizi kardeşlik ve ümmet şuuruyla yeniden izzete, barışa, selamet ve adalete kavuştur. Âmin!

 1437 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Ayasofya Camii Mübarek Olsun - 13/07/2020
Ayasofya Camii Mübarek Olsun
IRKÇILIK BATININ KANINA İŞLEMİŞTİR - 07/06/2020
IRKÇILIK BATININ KANINA İŞLEMİŞTİR
Derin Güçlerin Hipnozları mı İlahi Ordular mı? - 11/05/2020
Derin Güçlerin Hipnozları mı İlahi Ordular mı?
FİLİSTİN İSRAİL OLMAYACAKTIR NOKTA - 03/02/2020
FİLİSTİN İSRAİL OLMAYACAKTIR NOKTA
DEPREMİ ÖNCEDEN TESPİT - 29/01/2020
DEPREMİ ÖNCEDEN TESPİT
Kadına şiddet - 20/01/2020
Kadına şiddet
MEKKELER FETİH BEKLİYOR - 09/01/2020
MEKKELER FETİH BEKLİYOR
SİNSİ SİLAH MÜZİK - 14/12/2019
SİNSİ SİLAH MÜZİK
ANNE BABA HİZMETÇİ DEĞİL EFENDİDİRLER - 29/11/2019
ANNE BABA HİZMETÇİ DEĞİL EFENDİDİRLER
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Hava Durumu
Saat
Site Haritası