• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam207
Toplam Ziyaret2548899
FETHİ GÜZELSES
fethi_gses@hotmail.com
Biz Halkız, Başaracağız
14/01/2016

               Öncelikle 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bizzat matbaamızı ziyaret eden, telefon açan, mesaj gönderen ve sosyal paylaşım sitelerinde güzel dileklerini bizimle paylaşan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Farklı fikirlere sahip olan bu kardeşlerimin ortak paydası olmam inanın beni oldukça duygulandırdı. Allah hepinizden razı olsun.

                Halkımıza anlatmak istediğim, okurlarımla paylaşmak istediğim öyle şeyler var ki içim dolu dolu bir halde. Bizim meslekte neyin nasıl döndüğünü inşallah zamanı geldiğinde sizlerle paylaşırım. Her şeyin bir zamanı vardır diyerek bu hafta ki yazımıza geçelim.

                Asli görevimizi yerine getirmek adına halkımızın yararına olan çalışmalarımızdan olan Açık Öğretim Fakülte Sınavlarının Viranşehir'de yapılabilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Öyle ya biz dersimizi gerektiği gibi çalışmazsak gerekli hazırlığımızı yapmazsak elin oğlu ne diye bize bu yetkiyi versin.

                İlk olarak Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek bu tür sınavların yapılabilmesi için alt yapımız hakkında bilgi aldım. Oradan edindiğim bilgilere göre bir oturumda 5 bin kişiyi aynı anda sınav yapabilecek bir kapasitemizin olduğunu öğrendim. Yani okul, derslik ve personel olarak her şey hazır.

                Daha sonra İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Huzeyfe Citer'i ziyaret ettim. Halkımızın bu yönde ki talebini kendilerine anlattım. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün alt yapısının hazır olduğunu bildirdim. Sağolsun kendileri de bu fikrimizi güzel karşılayıp destekleyeceklerini söylediler.

                Daha sonra Viranşehir'de bulunan Eğitim Sendikalarının temsilcileri ile görüştüm. onlarda bu fikrimizi sıcak karşıladıklarını ve kendileri açısından herhangi bir görev verilirse buna hazır olduklarını söylediler. Hem sendikal bazda hem de üye bazında destekleyeceklerini belirtiler. Bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile de görüş alış verişinde bulundum, onlarda sonuçta memleketin çıkarına olduğunu söyleyerek destek vereceklerini belirttiler.

                Bu çalışmalarımızı bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Rektör Yardımcısı olan Prof. Dr. Yücel Güney hocamızın bu alan ile ilgilendiğini öğrendim. Şimdi bize düşen bir an önce Sayın Kaymakamımızın başkanlığında bir toplantı yapıp izlenecek yol haritasının belirlenmesidir. Burada alınacak kararalar ile bir an önce gerekli girişimlerin yapılmasıdır.

                Halkımızdan beklentim (Dikkat edin Siyasilerden demiyorum) alınacak kararlarımızın arkalarında durmaları ve bizleri desteklemeleridir. Belki uzun ince bir yol olur ama asla yılmamak ve kararlılıkla bu konunun üzerine gitmek gerekir. Kazanacaksak hep beraber kazanacağız, burada birilerinin bireysel çıkarları söz konusu değildir. Gayret bizden Takdir Yüce Allah'tan. Saygılarımla.   1077 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ - 07/01/2020
ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ
DEZENFEKTE - 19/11/2019
DEZENFEKTE
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ - 09/10/2019
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN - 02/10/2019
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN
Özde mi Sözde mi? - 22/05/2018
Özde mi Sözde mi?
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR - 05/08/2017
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali? - 03/03/2016
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali?
Viranşehirli Olmak - 03/02/2016
Viranşehirli Olmak
4444 Defa Teşekkürler - 27/01/2016
4444 Defa Teşekkürler
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.74368.7787
Euro10.395910.4376
Hava Durumu
Saat
Site Haritası