• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam191
Toplam Ziyaret2548883
FETHİ GÜZELSES
fethi_gses@hotmail.com
URFA’NIN ÇILGIN PROJESİ
31/05/2011

      Yaklaşan 12 Haziran tarihi Siyasilerin ister istemez tempolarının artmasına sebep oluyor. Gidilmedik ulaşılmadık kişi bırakmamak için yoğun çaba harcanıyor. Adeta adam adama markaj yapılıyor. Benim en çok sevindiğim tarafı ise Allah’a çok şükür herhangi bir problemin olmaması. Zaten bu saatten sonra problem çıkaranın vay haline. Millet problemsiz bir seçim istiyor. Yanlış yapana inanın bu millette yanlış yapar.

   

      Evet bu girişten sonra gelelim Cuma günü Devlet Bakanı Sayın Faruk Çelik’in Viranşehir’i ziyaretine. Ben elimden geldiği kadar bu seçim sürecinde partilerin bire bir çalışmalarını yazı konusu etmemeye çalışıyorum. Ama gelin görün ki Sayın Çelik özellikle Eyyup Nebi beldesinde ki açıklamaları gerçekten dikkat çekiciydi. Öncelikle ‘’Oy namustur’’ dedi. Katılıyorum, gerçekten bir insan kendini temsil edecek birine oy verirken adeta ‘’al memleketin geleceğini sana teslim ediyorum’’ der gibidir.

    

     Öte yandan Şanlıurfa’ya gelen paranın 220 trilyon olduğunu fakat gittiği her yerden hizmet gelmedi diye feryat figan edildiğini söyledi. Hatta Bursa Türkiye’nin 4. büyük ili olmasına rağmen bu kadar paranın gelmediğini, gönderilen para ile de Bursa’ya adeta çağ atlattıklarını söyledi. Peki Devlet para gönderiyor vatandaş hizmet yok diyor. Bu işte bir iş var ama bu er geç çıkacaktır. Zaten Sayın Çelik’te bir anlam veremediği için ‘’sorumlu veya sorumlular kim ise bunun hesabını verecektir’’dedi. Evet tüyü bitmemiş yetim hakkını yiyenler varsa buna inansınlar asla bu onların yanına kar kalmaz. Bu para bir şekilde onlardan çıkacaktır. Allah adaletlilerin en adaletlisi olduğundan dolayı bundan şüphem yoktur.

   

      Gelelim şu çılgın proje işine; Türkiye bir çılgın proje dalgasıdır almış başını gidiyor. Neredeyse her ile bir çılgın proje vaadi var. Eh bizimde nasibimize 4 yılda 400 proje düştü. Sayın Çelik bunu Eyyup Nebi beldesinde ki konuşmasında yaptı. Şu an içerik olarak bilmiyoruz. Çünkü tasarlanan projeler kitapçık haline getirilecek. Seçimden öncede dağıtılacak.

    

     Ben şahsen bu kitapçığı kütüphanemin en kıymetli yerinde saklayacağım. Neden derseniz, Çünkü vaad edilen ile yapılanı karşılaştırma adına bize büyük bir delil olarak kalacak. Biz buradan yapılanları takip edeceğiz. Yapılmayanları da usulünce eleştirip bir an önce bitirilmesi için çaba göstereceğiz.

    

      Evet Sayın Bakanım; işte Şanlıurfa il ve ilçeleri hizmet alamama konusunda sizinde dikkatinizi çekti sonunda. Elbette ki bunun farkına daha önceleri varabilirdiniz. Nasıl mı? Alırdınız İl de ki ve İlçelerde ki yerel medyanın nüshalarını, takip ederdiniz ve oradan yükselen feryatları görürdünüz. Son zamanlarda her ne kadar yerel medyaya önem veriliyorsa da bu İl bazında kalıyor. İlçe bazına inecek günleri de iple çekeceğiz. Partinizin sloganı gibi BİZDE DE DURMAK YOK ÇALIŞMAYA DEVAM. Saygılarımla.      2144 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ - 07/01/2020
ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ
DEZENFEKTE - 19/11/2019
DEZENFEKTE
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ - 09/10/2019
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN - 02/10/2019
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN
Özde mi Sözde mi? - 22/05/2018
Özde mi Sözde mi?
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR - 05/08/2017
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali? - 03/03/2016
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali?
Viranşehirli Olmak - 03/02/2016
Viranşehirli Olmak
4444 Defa Teşekkürler - 27/01/2016
4444 Defa Teşekkürler
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.74368.7787
Euro10.395910.4376
Hava Durumu
Saat
Site Haritası