• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam193
Toplam Ziyaret2548885
FETHİ GÜZELSES
fethi_gses@hotmail.com
HAFTAMIZ DOLU DOLU GEÇTİ
13/06/2012

 

  

Yaz aylarının gereği havaların sıcak olması ister istemez insanda mayışma gösterir. Sıcaklığın etkisi ile insan ister istemez belli bir rehavetliğe girer. Bu insanın doğasında olan bir şeydir.

    Fakat biz gazete olarak ister yaz ister kış veya diğer mevsimler olsun günün 24 saati hizmete hazır bir şekilde görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Gece yarısı olmuş, gündüz sıcağı olmuş fark etmez görev görevdir diyerek vazifemizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Nede olsa söz konusu olan Viranşehir’imizdir. İşte bu görev aşkıyla önce Viranşehir’e gelen Diyarbakır karayolları bölge müdürü Sayın Şamil Güven ile ardından son Şanlıurfa İl Kongresinde yönetim kuruluna seçilen Sayın İbrahim Keleşabdioğlu ile birer görüşmelerimiz oldu. Bu görüşmelerde elbette ki Viranşehir ana temamız oldu.

     Sayın Şamil Güven’e Viranşehir ve çevresi ile ilgili yolların son durumları ve ne zaman biteceği konusunda samimi bir görüşmemiz oldu. Özellikle bizim için en acil olan Hastane yolumuzun bitirilmesi konusunda kendilerine tavsiyelerde bulundum. Dörtyol mevki ile Sanayi sitesinin taşınacağı alana göbek yapılması gerektiği konusunda dikkatini çektim. İnanın bu görüşmemiz oldukça faydalı ve verimli geçti.

     Ardından Siyasete bembeyaz bir sayfa ile başlayan hemşerimiz Sayın İbrahim Keleşabdioğlu ile görüştüm. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen röportajımızın verimli olacağına inanıyorum. Nede olsa İl yönetimine bir Viranşehirli seçildi. Bu hizmet açısından bir fırsat olabilir ve iktidarın nimetlerinden Viranşehir’in daha fazla yararlanması anlamına gelebilir düşüncesindeyim. Zaten bu görevi üstlenenin tartışılmaz görevi bu olsa gerek.

     Sadece haftayı bu haberler ile geçirmedik elbet. Viranşehir’de olan biten ne varsa gerek sitemizden (bizimgazte63.com) anında gerekse gazetemizden halkımıza duyurmak için yaz ayının olanca sıcaklığına rağmen duyurmaya çalıştık. Vatandaşlarımızdan öyle telefonlar alıyoruz ki gerek şahsi gerekse toplumsal işleri için inanın bu bize çok tatlı ve güzel bir yorgunluk veriyor. Sizlerin bize olan güvenini, samimiyetini ve içtenliğini öylesine seviyoruz ki bu durum bize günün ve haftanın tüm yorgunluğunu unutturuyor. Yaz aylarının olanca sıcaklığına rağmen biz çalışmaya devam edeceğiz ve elimizden tüm gayreti göstereceğiz. Siz hiç merak etmeyin biz sizinle et ve tırnak gibiyiz ve öyle de kalmaya devam edeceğiz tüm olumlu ve olumsuz şartlara rağmen. Saygılarımla.    

Not: Miraç gecemiz hayırlara vesile olsun inşallah.

 2581 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ - 07/01/2020
ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ
DEZENFEKTE - 19/11/2019
DEZENFEKTE
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ - 09/10/2019
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN - 02/10/2019
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN
Özde mi Sözde mi? - 22/05/2018
Özde mi Sözde mi?
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR - 05/08/2017
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali? - 03/03/2016
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali?
Viranşehirli Olmak - 03/02/2016
Viranşehirli Olmak
4444 Defa Teşekkürler - 27/01/2016
4444 Defa Teşekkürler
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.74368.7787
Euro10.395910.4376
Hava Durumu
Saat
Site Haritası