• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam208
Toplam Ziyaret2560058
FETHİ GÜZELSES
fethi_gses@hotmail.com
Seçim Sonu Değerlendirme
04/11/2015

          1 Kasım 2015 pazar günü yapılan Milletvekili erken genel seçimi çok şükür kazasız belasız sona erdi. Her seçim başında ve sonunda söylemişimdir bir kez daha tekrarlamakta fayda vardır. Seçimler geçici kardeşlik, dostluk bakidir. Onun için lütfen artık özellikle sevdiklerimizle siyaset konuşmayalım.

            Evet, seçim sona erdi. Siyasi partilerden kazanan veya kaybedenler mutlaka kendilerince değerlendirme yapıp sonuçları kendi aralarında tartışacak ve kendilerince inşallah ders çıkaracaklardır. Benim konu seçim sonucunu değerlendirmek değil. Onu zaten bol bol uzmanlar! yapıyor. Benim asıl gündeme almak istediğim seçimden önce vaat edilenlerdir.

            Futbolda bir tabir vardır, Şampiyon olmak önemli değil, önemli olan zirvede kalmaktır. Bakalım siyasi partiler bunu nasıl başaracak. Şimdi herkes kendince ülkede yapılan seçimleri değerlendirirken bende Viranşehir açısından vaat edilen ve sorunları içeren bir yazı ile siyasileri uyarmak istiyorum.

            Öyle ya herkes yaşadığı yerden sorumludur ve bende Viranşehir için beklentilerimi yazmak ve başta iktidar partisi olmak üzere tüm siyasilerden seçim sonrası yapılması gerekenleri hatırlatmak istiyorum. Viranşehir'deki iktidar temsilcileri inşallah zafer sarhoşluğuna dalıp ta hizmetleri aksatmaz. Onlar aksatmaya kalsa ben gazeteci olarak hatırlatmaya devam edeceğim.

            Öncelikle şu İşkur sorunu adil bir şekilde çözüm bekliyor. Şehir merkezi trafik sorunu, Binlerce kişiyi ilgilendiren YGS, LYS ve Açık Öğretim sınavlarının Viranşehir'de yapılması, Çevre yolu ve TOKİ konutları fiyat sorunun bir an önce bitirilmesi, Yeni bitirilen okullarımızın sorunlarının çözümü ve daha nice sorunlarımız...

            Seçimi kazanıp o koltuğa oturmak için asiller vekillerini seçmedi. O koltuğa oturmak için değil hizmet yapmak için seçti. Şimdiye kadar yazdığımız onlarca sorunumuzun çözümü için sizi o koltukta rahat bırakacağımızı sanıyorsanız, kusura bakmayın yanılmış olursunuz.

            Başta da dediğim gibi şampiyon olabilirsiniz ama önemli olan zirvede kalmaktır. Zirvede kalmanın yolu da elbette ki sizi seçen bu halka hizmetten geçer...Saygılarımla...    

NOT: Seçim süresince iktidar partisi Şanlıurfa ilçelerinde görev yapan birçok gazeteciye ayrımcılık yaptı. Merkezde bulunan TV, internet sitesi ve gazeteler reklam pastasını paylaştı.İl ve İlçe yönetimleri, İlçelerde ki bazı gazetelere üvey evlat muamelesi yaptı. Bunu fırsat bilip bel altı yapmadan yayın politikamızı sürdürdük. Çok şükür bizim halkımızın bize verdiği haftada 1 TL sizin vereceğiniz trilyonlardan daha değerlidir. Bizler şahsi çıkar peşinde hakkımız yenildiğini bile bile koşmadık. Seçim bittikten sonra bunu yazmamız bizim duruşumuzu gösterdiği kanısındayım. Kamuoyunun bu konuyu böylece bilmesini istedim...

 978 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ - 07/01/2020
ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ
DEZENFEKTE - 19/11/2019
DEZENFEKTE
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ - 09/10/2019
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN - 02/10/2019
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN
Özde mi Sözde mi? - 22/05/2018
Özde mi Sözde mi?
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR - 05/08/2017
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali? - 03/03/2016
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali?
Viranşehirli Olmak - 03/02/2016
Viranşehirli Olmak
4444 Defa Teşekkürler - 27/01/2016
4444 Defa Teşekkürler
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.52028.5544
Euro10.090610.1310
Hava Durumu
Saat
Site Haritası