• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam205
Toplam Ziyaret2560055
FETHİ GÜZELSES
fethi_gses@hotmail.com
FATİHİMİZE YAZIK OLDU
15/11/2011

 

    Evet, yazık oldu, hem de çok yazık oldu. Kelimelerle tarif edilemez bir üzüntü ve şaşkınlık içindeyim. Maalesef Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu kardeşimizi kaybettik. Bunu yazması bile zor ama Elhamdulillah inancımızın gereği sabır etmek zorundayız.

    Olayı ilk duyduğumda okulda beraber aynı sınıfı paylaştığımız kardeşim Sabriyi aradım. Kendinden geçmiş baygın bir vaziyette olduğunu söylediler. Nasıl olmasın ki, bir kardeş kaybetmişti. Ardından Mersin’de ki dostlarımı aradım, onlarda olayı doğrulayıp ‘’şu anda hastanedeyiz’’ dediler. Olayın oluş şekli hakkında bilgi alıp bu durumu bizimgazete63.com haber sitemizden son dakika olayı olarak duyurdum. İşte bizim mesleğin cilvesi de bu. En yakın sevdiğin arkadaşlarından biri vefat ediyor ve siz onu haber yapmak ve bunu halka duyurmak zorunda kalıyorsunuz. İçiniz kan ağlasada.

     Bu saatten sonra telefunumuz durmak bilmedi. Haberin ayrıntısı hakkında arayanlar, üzüntüsünü bildirenler, inanmak istemeyenler vs…Viranşehir adeta şok olmuştu. Bir anda Viranşehir bu habere kilitlendi kara haber tez duyulur misali. Biz an be an gelişmeleri takip edip Viranşehir’e duyurmaya çalışıyoruz, bunun için zamana karşı yarışıyoruz. Şanlıurfa sitelerinden bazıları haberimizi anında sitelerinden verip olayı Şanlıurfa’da ki vatandaşlarımıza duyurdular.

    Biz hemen cenaze işlemlerinden sonra cenazenin nerede gömüleceği, cenaze namazının nerede kılınacağı ve taziyenin nerede yapılacağına dair haberleri sizlere duyurmaya çalıştık. Bu arada Rahmetlinin niçin intihar ettiğine dair çok çirkin dedikodularda dolaşmaya başladı. Bundan tek kelimeyle iğrendim.

    Şunu açık ve net bir şekilde söyleyeyim; Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu’nun niçin intihar ettiğine dair hiçbir bilgi yok. Ayrıca resmi makamlardan olayın nasıl meydana geldiğine dair bir açıklamada yapılmış değil. Bu aşamada halkımızdan ricamız ölene, ailesine ve onu sevenlere saygı duyan herkesin bu tür dedikodulara inanmaması gerekir.

    Kurban Bayramından birkaç gün önce kendisiyle görüşmüştüm. Van’da ki depremzedelere yardım konusunda ne yapılması gerektiği yönünde onunla görüş alış verişinde bulundum. Böylesine ince düşünen bir insanın bu şekilde ölümü de beni çok üzdü. Dediğim gibi YAZIK AMA ÇOK YAZIK OLDU. Saygılarımla.      2326 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ - 07/01/2020
ABONE OLMAK GÖNÜL İŞİ
DEZENFEKTE - 19/11/2019
DEZENFEKTE
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ - 09/10/2019
KISSADAN HİSSE VE 10. YIL DAVETİMİZ
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN - 02/10/2019
10. YILIMIZA YAKLAŞIRKEN
Özde mi Sözde mi? - 22/05/2018
Özde mi Sözde mi?
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR - 05/08/2017
OLMASI GEREKEN OLMALIDIR
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali? - 03/03/2016
Ne Olacak Bu Viranşehir'in Hali?
Viranşehirli Olmak - 03/02/2016
Viranşehirli Olmak
4444 Defa Teşekkürler - 27/01/2016
4444 Defa Teşekkürler
 Devamı
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.52028.5544
Euro10.090610.1310
Hava Durumu
Saat
Site Haritası