• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam131
Toplam Ziyaret2642263

GAZETEMİZDEN BİR DESTEKTE ÖĞRENCİLERE

17/06/2022

Okulların Güzergahı


               Viranşehir Bizim Gazete geçen hafta Viranşehir’de bulunan küçük esnaflara destek olma amacıyla Kurban Bayramına kadar ücretsiz reklam vermeye başladı.

                Gazetemiz yönetim kurulunun aldığı yeni bir karar ile bir destekte Viranşehir’de sınava girecek Öğrencilere sınava girecekleri okulun güzergahını belirten bir harita yayınlıyoruz. Bu haritayı aynı zamanda gazetemizin resmi sosyal medya hesaplarından da yayınlıyoruz.

                2 yıl boyunca birçok emek vererek, 4444 imza ve 1.500 dilekçe toplayarak ilgili birimlere gönderen gazetemiz sosyal medya üzerinden oluşturduğu tag ile Üniversite sınavlarının Viranşehir’e gelmesinde Viranşehir halkının da desteği ile bunu başarmıştı.

                2018 yılından bu yana Viranşehir’de yapılmaya başlanan Üniversite sınavları burada ikamet eden Öğrencilere ve Velilere büyük kolaylıklar sağladı. Sınavların ilçemizde yapılmasından sonra başta Ceylanpınar olmak üzere çevre ilçelerden de Viranşehir’e gelerek burada sınava girmenin rahatlığını yaşadılar.

                Ancak özellikle geçen yıl başta olmak üzere birçok okulun yeri ve adresinde yaşanan değişiklik ve bazı okulların isimlerinin değişmesi ile bazı sıkıntılar yaşandı. Bu durumu madde madde tespit eden gazetemiz geçen haftalarda bu konuyu gündeme taşımıştı. Sorunların aşılması için ilgili birimlere çağrı yapan gazetemiz bir başka hizmete daha imza attı.

                Buna göre; Özellikle ilçemiz dışından gelip sınava giren misafirlerimiz başta olmak üzere sınavın yapılacağı okulların bulunduğu güzergahı gösteren harita yayınlıyoruz. Öğrenci kardeşlerimizin 1 yıllık emeğinin kaybolmaması ve zamanında sınava gireceği okula yetişmesi adına hazırladığımız harita ile okullar çok daha çabuk bulunacak.

                Sınavın yapılacağı tarihte özellikle Viranşehir halkında büyük görevler düşüyor. Gerek misafir öğrenci ve yakınlarının gerekse hemşerilerimizin gireceği sınav öncesi ve sınav esnasında trafiği kilitlememe, gürültü yapmama ve ihtiyacı olan öğrencilere her türlü desteği verme adına üstümüze düşen görevi yapmamız gerekiyor.

Bu konuda bizden yardımını esirgemeyen Viranşehir İlçe Milli eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederiz.  Sınava girecek olan öğrenci kardeşlerimize başarılar dilerken sınav için gereken önlemlerin alınacağı umuduyla sonucun herkese hayırlı olmasını dileriz.

279 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.634316.7010
Euro17.593417.6639
Hava Durumu
Saat
Site Haritası