• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe


 

  

Cuma

 

 

Cumartesi

 

 

Pazar

 

 

Pazartesi

 

 

Salı

 

 

Çarşamba


 


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret2519648

ÖNERİYORUZ; YKS ÜCRETLERİNİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI VERSİN

17/02/2021

.


            YKS ve AYT başvuruları tüm Türkiye’de başladı ve 02 Mart 2021 itibarı ile sona erecek iken dar gelirli Öğrencilere maddi destek verilmesi sevindirdi.

            Edinilen bilgiye göre İzmir Gaziemir Kaymakamlığına bağlı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı dar gelirli ailelerin YKS ve AYT sınavına girecek Öğrencilerin başvuru ücretlerine katkı sağlamak amacıyla bu Öğrencilere 150 Tl maddi yardımda bulunacak.

            Yaşanılan Pandemi sürecinde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan dar gelirli ailelere bir nebze de olsa destek amacı taşıyan bu çalışmanın Viranşehir’de de hayata geçirilmesi için konuyu gündeme taşıyıp öneride bulunuyoruz. Sosyal Devlet anlayışına uygun olan bu durum sonuçta Öğrencilere külfet olan başvuru parasının Devlet tarafından karşılanması olumlu bir sonuç doğurması bekleniyor.

            Viranşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına kayıtlı dar gelirli ailelerin 12. Sınıfta okuyan Öğrencileri için uygulamaya konulmasını önerdiğimiz bu yardımın 02 Mart 2021 tarihinden önce yapılması Öğrencilere bir nebze de olsa moral ve motivasyon sağlaması bekleniyor. YKS ve AYT başvuru para yatırma bedeli toplamda 180 TL tutuyor. Viranşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının dar gelirli Öğrencilere kişi başı 200 TL verilmesini öneriyoruz. 

91 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.18747.2162
Euro8.77508.8101
Hava Durumu
Saat
Site Haritası