• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Perşembe

09/07/2020

Kaya 

  Eczanesi

Cuma

10/07/2020

Saadet 

 Eczanesi

Cumartesi

11/07/2020

Aksu-Rihan

Eczanesi

Pazar

12/07/2020

Derman-Deva

Eczanesi

Pazartesi

13/07/2020

Rihan 

  Eczanesi

Salı

14/07/2020

Can

 Eczanesi

Çarşamba

15/07/2020

Şifa-Sevim 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam182
Toplam Ziyaret2508391

VALİ ERİN: YENİ YILDA TEDBİRLERE DEVAM EDECEĞİZ (Görüntülü)

03/01/2021

.


         Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, yeni yıla görev başındaki polisleri ziyaret ederek girdi. Yeni yılın ilk saatlerinde bir açıklama yapan Vali Erin, koronavirüs salgını ile mücadelenin devam ettiğini, yeni yılda da tedbirlere devam edileceğini söyledi.

         Yılbaşı gecesi, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürü Dr. Savaş Ünlü, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz ve İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ile birlikte Şanlıurfa’da görev yapan polisleri ziyaret eden Vali Erin, polislerin yeni yılını tebrik ederek baklava ikramında bulundu.

         İlk olarak Eyyübiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ve polis merkezini ziyaret eden Vali Erin ve beraberindekiler, daha sonra Gaziantep ve Mardin yolundaki polis uygulama noktalarında polislerle bir araya geldiler. Polislerle sohbet ederek yeni yıllarını tebrik eden Vali Erin, yeni yılın hayırlı olmasını diledi.

         Görev başındaki polislere hayırlı çalışmalar dileyen Göç İdaresi Genel Müdürü Dr. Savaş Ünlü de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun selamlarını ileterek polislerin yeni yılını tebrik etti.         Emniyet Caddesindeki taksi durağını da ziyaret ederek nöbetçi taksicilerin yeni yılını tebrik eden Vali Erin, gecenin sonunda Şanlıurfalıların yeni yılını tebrik eden bir açıklama yaptı.

         Yeni yılın huzurlu ve sükûnet içinde geçmesini dileyen Vali Erin, “Şanlıurfalı kardeşlerimin yeni yıllarını tebrik ediyor, sağlık ve mutlulukla inşallah nice yılları birlikte karşılamak diliyorum.” dedi.

         2020 yılının zor bir yıl olarak geçtiğini belirten Vali Erin, koronavirüs salgını ile mücadelede yoğun çaba sarf eden sağlık ve kamu kuruluşları personelinin büyük bir mücadele ortaya koyduğunu ifade etti.

         Salgınla mücadelenin halen devam ettiğini ve Şanlıurfa’nın bu anlamda kritik illerden biri olduğunu kaydeden Vali Erin, aşı bulunmuş olsa da bunun uygulamasının zaman alacağını, Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığınca yayınlanan tedbirlerin harfiyen yerine getirilmesinin önemli olduğuna değindi.

         Hafta sonları uygulanan kısıtlamalara ve diğer zamanlardaki kurallara vatandaşların titizlikle riayet etmesinin salgınla mücadeledeki önemine işaret eden Vali Erin, “Maskesiz kalabalık ortamlara girilmemesi, özellikle Şanlıurfa’da aile içi bulaşma oranları çok yüksek. Kalabalık aile yapısına sahip olan Şanlıurfa’da akrabalar arası geliş gidişlerin sınırlanmasını ve mutlaka maske takılmasını istirham ediyorum. Kurallara uyduğumuzda hastalığın yayılma riskinin düştüğünü ve biraz gevşek davranıldığında yükseldiğini görüyoruz.” dedi.

         Geçen süreçte hastanelerde ve yoğun bakımlarda alınan tedbirlerle ciddi bir sorun yaşanmadığını belirten Vali Erin, vaka sayılarının halen yüksek seyrettiği uyarısında bulundu.

         Tüm vatandaşlara, yeni yılda daha dikkatli ve özenli olmaları çağrısında bulunan Vali Erin, “Hem ilimiz hem de Türkiyemiz için yeni yılın daha iyi bir yıl olmasını diliyorum. Ekonomik ve sosyal kalkınmanın daha yüksek seyrettiği, istihdamın artığı, ülke olarak da her bakımdan üst düzeyde hedefleri yakalamış bir hale geliriz” diye konuştu.

         Görev başındaki tüm çalışanların yeni yılını tebrik eden Vali Erin, “Ülkemiz içinde ve yurt dışında büyük fedakârlıklarla görev yapan tüm kamu görevlilerimizin, Telabyad ve Resulayn’da görevde bulunan kardeşlerimizin yeni yıllarını tebrik ediyor, başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın da yeni yıllarını bu vesile ile tebrik ediyor, hayırlı yıllar diliyorum” dedi.

 

82 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.38257.4121
Euro8.95728.9931
Hava Durumu
Saat
Site Haritası