• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Cumartesi

14/03/2020

 Med-Hançer

  Eczanesi

Pazar

15/03/2020

Yorulmaz-Can 

 Eczanesi

Pazartesi

16/03/2020

Baran

Eczanesi

Salı

17/03/2020

Avu

Eczanesi

Çarşamba

18/03/2020

Coşkun 

  Eczanesi

Perşembe

19/03/2020

Hacı Çetin

 Eczanesi

Cuma

20/03/2020

Sobay 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret2435135

Viranşehir’de Ayakkabıcılık Sektörü İşe Başlıyor

12/06/2020

.


         Sanayinin gelişmesi ve genç nüfus potansiyelinin istihdamı için özel sektöre her türlü desteğin verildiği Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde, tekstil sektöründen sonra ayakkabı imalat sanayi de üretim için harekete geçti.

         Viranşehir Organize Sanayi Bölgesinde, Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı ve diğer kaynaklar kullanılarak inşa edilecek fabrika binalarında üretim yapma kararı alan Yılmazlar Ayakkabı Sanayi Sahibi İşadamı İbrahim Halil Yılmaz, Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci ve Belediye Başkanı Salih Ekinci ile birlikte Şanlıurfa Valiliğini ziyaret ederek, Vali Abdullah Erin’e projelerini anlattı.

         Yılmazlar Grup olarak, farklı sektörlerde ticari faaliyetler yürüttüklerini ifade eden İşadamı İbrahim Halil Yılmaz, Valilik öncülüğünde Viranşehir’de yatırımcılara sunulan imkân ve kolaylıklardan etkilendiklerini, böyle bir fırsatı değerlendirerek hem faaliyetlerini güçlendireceklerini hem de bölgede istihdama önemli bir katkı sunmayı hedeflediklerini söyledi.

         Viranşehir’de kuracakları ayakkabı üretim tesisinin, ilk altı ayda asgari 500, birinci yılın sonunda da 1000 kişiye istihdam sağlayacağını öngördüklerini belirten Yılmaz, “Şanlıurfa’nın her ilçesinde olduğu gibi, Viranşehir’de de yatırım için oldukça önemli fırsatlar var. Bu anlamda yatırımcıya öncülük eden, her konuda destek olan Sayın Valimiz Abdullah Erin’e, Viranşehir Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci’ye, Viranşehir Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci’ye ve Viranşehir OSB Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

         Şanlıurfa’nın en önemli potansiyelinin, değerlendirilmeyi bekleyen genç nüfus olduğuna dikkat çeken Vali Erin de, Viranşehir’de yatırım kararı alan Yılmazlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Yılmaz’ı tebrik etti.

         Viranşehir’de çalışmak için can atan binlerce gencin olduğunu ve böylesi yatırımlarla gençlerin geleceğinin kurtarıldığına dikkat çeken Vali Erin, “Şanlıurfa’nın tüm ilçelerinde bir tek işsiz gencimiz kalsın istemiyoruz. Bir yandan eğitim yatırımlarına ağırlık verirken, diğer yandan sanayinin gelişmesi için devletimizin tüm imkânlarını seferber ediyoruz. Şehrimizde sanayinin gelişmesi, ekonomik kalkınmayı ve refahı beraberinde getirecektir. Her zaman yatırımcılarımıza destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

160 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113
Hava Durumu
Saat
Site Haritası