• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Cuma

24/01/2020

 Derman-Deva

  Eczanesi

Cumartesi

25/01/2020

Şifa-Sevim 

 Eczanesi

Pazar

26/01/2020

Berra-Furkan

Eczanesi

Pazartesi

27/01/2020

Velioğlu-Kaya

Eczanesi

Salı

28/01/2020

YeniGümüşsu-Zin 

  Eczanesi

Çarşamba

29/01/2020

Şilan-Doğan

 Eczanesi

Perşembe

30/01/2020

Berfin-Avu 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam381
Toplam Ziyaret2380208

ŞANLIURFA STK TEMSİLCİLERİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

.


            Şanlıurfa’da bulunan Büyükşehir STK ve Muhtarlar Daire Başkanı Murat Müjdeci, Memur-Sen Şanlıurfa Başkanı İbrahim Coşkun, Kent Konseyi Başkanı Adil Saraç, Şanlıurfa İnsani Yardım Platform Başkanı Osman Gerem, Viranşehir İlçe mem Şube Müdürü Sadrettin Uzundağ, Viranşehir Memur-Sen Başkanı Ahmet Bilen ve Yönetim kurulu gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

            Konuk ekibin gazeteye gelişinde İmtiyaz sahibi Furat Bilen ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fethi Güzelses karşıladı. Gelen heyet bir süre matbaamızı inceledikten sonra hem gazetemizi ve hem de matbaamızı çok beğendiklerini ifade ettiler.

            Konuk heyet içinde bulunan misafirler kendi alanlarında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verirken ilçeler bazında ilk ziyaretlerini de Viranşehir’e yaptıklarını belirttiler. Viranşehir’de basın olarak yaptığınız çalışmaları da takdirle karşıladıklarını söylediler. Heyette bulunan  Şanlıurfa’da bulunan Büyükşehir STK ve Muhtarlar Daire Başkanı Murat Müjdeci” Göstermiş olduğunuz misafirperverlik için teşekkür ediyoruz. Biz Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi STK ve Muhtarlar Daire Başkanlığı olarak bu süreçte ilçelerimizi gezip istişare toplantıları yapıyoruz. Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı tekrar teşekkür ederiz” dedi.

            Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fethi Güzelses ise” Sizin gibi değerli konukları gazetemizde ağırlamaktan şeref duyduk. İlçeler bazında ilk ziyaretinizi de Viranşehir’e yapmanızı takdir ettik. Viranşehir’in sorunları konusunda istişare etme adına aynı duyarlılığı değerli Siyasilerimizden ve değerli Başkanlarımızdan da bekleriz. Tekrar sizlere ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz” dedi. Daha sonra Viranşehir’in sorunları konusunda görüş alış verişi yapıldı. Konuklar daha sonra gazeteden ayrıldı.06-02-2020

199 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140
Hava Durumu
Saat
Site Haritası