• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Çarşamba

21/08/2019

 Yeni Fırat

  Eczanesi

Perşembe

22/08/2019

Med 

 Eczanesi

Cuma

23/08/2019

Anadolu

Eczanesi

Cumartesi

24/08/2019

Polat-Öznur

Eczanesi

Pazar

25/08/2019

Dilan-Baran 

  Eczanesi

Pazartesi

26/08/2019

Barış

 Eczanesi

Salı

27/08/2019

Şifa 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam339
Toplam Ziyaret2264811

BAŞKAN EKİNCİ YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISINDA SUNDUĞU PROJELER İÇİN DESTEK İSTEDİ

.


         Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hafta sonu Şanlıurfa'da düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı’nın çok verimli geçtiğini söyledi.

         AK Parti Genel Merkezi tarafından belediyelerin sorunlarını çözmek ve projeler geliştirmek adına düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı' Şanlıurfa'da özel bir otelde yapıldı.
Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ulaştırma Bakan yardımcısı Selim Dursun, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Adıyaman, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkari, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak bölgelerinde gelen İl ve İlçe belediye başkanları ile bazı Milletvekilleri katıldı.

         Yoğun katılımla gerçekleşen ve 3 Gün süren toplantılarda Belediye Başkanlarına birçok konuda eğitim verildi. Başkanlar, sorun ve projelerini aktarma imkanı buldu. Toplantıların çok verimli geçtiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bulduğu her fırsatta İlçenin sorun, talep ve projelerini yetkililere illetiğini söyledi.

         Toplantıda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy’la görüşen Başkan Ekinci, 20 yıl aradan sonra Viranşehir Halkının görevini yapıp, İlçe Belediyesini AK Belediyecilikle tanıştırdığını belirterek, Vatandaşlara karşı mahcup olmamak için sunulan proje ve hizmet taleplerinin geri çevrilmemesi dileğinde bulundu.

         Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi tebrik eden ve görevinde başarılar dileyen Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy, Başkan Ekinci’yi İlçe halkına mahcup etmemek adına Viranşehir Belediyesine her konuda destek olacaklarının sözünü verdiler.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yanı sıra birçok Bölge Belediye Başkanları ile görüşmeler gerçekleştiren Başkan Ekinci, Başkanlardan Viranşehir Belediyesinin projelerine destek olmalarını istedi. 06-08-2019


92 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70565.7285
Euro6.33146.3568
Hava Durumu
Anlık
Yarın
36° 41° 25°
Saat
Site Haritası