• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Pazartesi

18/11/2019

 Şilan

  Eczanesi

Salı

19/11/2019

Berfin 

 Eczanesi

Çarşamba

20/11/2019

Zin

Eczanesi

Perşembe

21/11/2019

Dörtyol

Eczanesi

Cuma

22/11/2019

Akar 

  Eczanesi

Cumartesi

23/11/2019

Sefa-Karacadağ

 Eczanesi

Pazar

24/11/2019

Öznur-Polat 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret2345423

BAŞKAN EKİNCİ YEREL YÖNETİMLER TOPLANTISINDA SUNDUĞU PROJELER İÇİN DESTEK İSTEDİ

.


         Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hafta sonu Şanlıurfa'da düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı’nın çok verimli geçtiğini söyledi.

         AK Parti Genel Merkezi tarafından belediyelerin sorunlarını çözmek ve projeler geliştirmek adına düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı' Şanlıurfa'da özel bir otelde yapıldı.
Toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Ulaştırma Bakan yardımcısı Selim Dursun, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Adıyaman, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Hakkari, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak bölgelerinde gelen İl ve İlçe belediye başkanları ile bazı Milletvekilleri katıldı.

         Yoğun katılımla gerçekleşen ve 3 Gün süren toplantılarda Belediye Başkanlarına birçok konuda eğitim verildi. Başkanlar, sorun ve projelerini aktarma imkanı buldu. Toplantıların çok verimli geçtiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bulduğu her fırsatta İlçenin sorun, talep ve projelerini yetkililere illetiğini söyledi.

         Toplantıda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy’la görüşen Başkan Ekinci, 20 yıl aradan sonra Viranşehir Halkının görevini yapıp, İlçe Belediyesini AK Belediyecilikle tanıştırdığını belirterek, Vatandaşlara karşı mahcup olmamak için sunulan proje ve hizmet taleplerinin geri çevrilmemesi dileğinde bulundu.

         Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi tebrik eden ve görevinde başarılar dileyen Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve İçişleri Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy, Başkan Ekinci’yi İlçe halkına mahcup etmemek adına Viranşehir Belediyesine her konuda destek olacaklarının sözünü verdiler.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yanı sıra birçok Bölge Belediye Başkanları ile görüşmeler gerçekleştiren Başkan Ekinci, Başkanlardan Viranşehir Belediyesinin projelerine destek olmalarını istedi. 06-08-2019


120 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78655.8097
Euro6.40396.4295
Hava Durumu
Saat
Site Haritası