• https://www.facebook.com/bizimgazete63.com
  • https://www.twitter.com/bizimgazete63.com
Üyelik Girişi
TAZİYELER

TAZİYELER: 

 

Nöbetçi Eczaneler

Çarşamba

20/03/2019

Hacı Çetin

  Eczanesi

Perşembe

21/03/2019

Sobay

 Eczanesi

Cuma

22/03/2019

Aydın

Eczanesi

Cumartesi

23/03/2019

Med-Hançer 

Eczanesi

Pazar

24/03/2019

Huzur-Ektiren 

  Eczanesi

Pazartesi

25/03/2019

Yeni Fırat

 Eczanesi

Salı

26/03/2019

Med 

 Eczanesi


Nöbetçi Eczane Listesi Kaynağı: Ş.Urfa Eczacılar Odası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam468
Toplam Ziyaret2181255

ŞANLIURFA STK'LARDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SİNAN ATEŞ'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

.


         Sivil Toplum Kuruluşları Viranşehir in Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'i ziyaret ederek eğitime katkılarından dolayı tebrik ettiler.

         Viranşehir'de üniversiteye yerleşme alanında büyük bir yükselişi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş ile kazanıldığını belirten STK temsilcileri, Viranşehirli gençler için gayret gösterdiği için Müdür Ateş'i kutladıklarını belirttiler.

         Şanlıurfa'nın güçlü STK'larından Ruha-der , Davet ve Kardeşlik Vakfı ,Yedibaşak İnsani Yardım Derneği ve Ensarder Başkanlarından oluşan heyet Müdür Ateş'i ziyaret etti. Heyet adına konuşan Ruha-der başkanı İbrahim Tanrıverdi: "Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde son yıllarda özellikle eğitim-öğretim ve sporda elde edilen başarilar, Sosyal ve Kültürel anlamda hayata  geçirilen projelerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'e tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulunduk. Sinan Ateş Beyin göreve geldikten sonra özellikle eğitim ve öğretimdeki başarı hemen göze çarpıyor. Hocamız göreve gelmeden önce üniversiteye yerleştirme  oranı yüzde 12 iken 2017-18 yılında yüzde 34 ile Şanlıurfa ilçeleri arasında üst sıraya taşımaktadır. Bunun yanında sportif ve kültürel alandaki çalışmalarda taktire şayandır. Bu çalışmaları ile müdürümüz bütün ilçenin taktirini toplamış ve öğrencilerin, velilerin, okul öğretmen ve idarecilerinin sevgi ve saygısını kazanmıştır. Biz sivil toplum kuruluşları olarak böyle başarılı müdürlerimizin yanında durmayı onları sonuna kadar desteklemeyi kendimize bir görev olarak kabul ediyoruz ve her zaman bu böyle olacaktır" diyerek Ateş'e başarılar diledi.

         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, şahsının ve İlçe Milli Eğitim camiasının her zaman öneriye ve eleştiriye açık olduklarını vurguladı. Daha verimli projeler üretebilmek adına Sivil Toplum Örgütleriyle istekler ve talepler doğrultusunda çalışma yürütebileceklerini sözlerine ekledi.

         Ateş "Söz konusu yavrularımız ve memleketimiz olduğunda, fedakarlı ve öz verili bir şekilde çaba sarf edeceğimize hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın" dedi. 12-02-2019

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
265 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RESMİ İLANLAR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.52355.5456
Euro6.25866.2837
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 6°
Saat
Site Haritası